Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio

kr. 159,20
Lækker og blød undertrøje i uld/silke uden ærmer. Rigtig god under tøjet, varmer og tempererer.
Lavet af 70% uld og 30% silke.
Størrelseguide: Undertrøjen er til forskel fra Iobios bodyer små i størrelsen, så man kan med fordel gå en størrelse op.
Io … læs mere her
Beskrivelse
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Iobio hos Naturebaby.dk
Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio Fakta
- Navn: Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio
- Mærke: Iobio
- Økologisk og bæredygtigt: Ja
- Pris: Kr. 140.00
- Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
- Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
- Kategori: Tøj og sko > Heldragter og undertøj > Undertøj
Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio fra Iobio – 100% økologi og bæredygtighed
Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio kan alle børnefamilier lide, og det kan man godt forstå, for kvaliteten er god og prisen er også god. Hver gang, det drejer sig om de små, er der ingen tvivl om, at vi vil tilbyde de bedste muligheder, og hvis du køber Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio har du sikret dig rigtig godt. Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio kan du trygt handle hos Naturebaby.dk. Er du på jagt efter babyalarm, ammepuder eller svøb, har du heldet med dig her på siden – med alle de varer har vi det, du mangler. For at få det bedste ud af din barnevogn, skal den vedligeholdes. Der er de særlige punkter som stel, hjul og tekstiler, du skal holde øje med. Når en barnevogn bliver passet godt på, holder den meget længere, og alle elsker en pæn, ren og velholdt barnevogn.
Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio til de små
Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio er stadig en af de mest eftertragtede varer her i webshoppen i varegruppen Tøj og sko > Heldragter og undertøj > Undertøj. Du får oven i købet hele 30 dages returret med din pakke når du køber din vare. Langt de fleste i Norden køber deres Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio i webshoppen Naturebaby.dk, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. Vi har håndplukket varerne og blandt dem finder mange det de leder efter, det kan jo passende være det produkt på denne side. Når der handles i webshop er varerne billigere- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.
Alle de tilfælde, hvor online webshops frister dig til at købe varer, får du nogle bedre betingelser, som du ikke nødvendigvis får i fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. efter du har foretaget dit køb på nettet, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere der kan forlænge din standard returret med både uger og måneder. At webshops har alt liggende klar til dig online, betyder også at deres priser online, og det bevirker, at du med få klik kan finde det bedste tilbud, når man kan se de forskellige shops priser med det samme. Og i dag kan du uden videre sammenligne priser så snart du lige har fem minutter, og sidder ved computeren eller med din telefon. Den helt stort fordel ved købe produkterne online er at slippe for, at skulle slæbe varerne hjem fra butikken. Når du har købt dine varer, sendes de til din adresse, alternativt kan de sendes til dig arbejde, og det giver en god fleksibilitet for dig. Hvor mange gange har du stået i kø i en butik – det er slut nu, når du handler online køer er en saga blot, her er det direkte til kassen og betale med det samme, så undgår du skrigende unger, der plager deres forældre om slik og søde sager.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
95 reviews for Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio